Amortyzatory

Growag, od blisko 50 lat jest też uznanym producentem amortyzatorów hydraulicznych.

Jest to nasza druga, co do wielkości, specjalizacja produkcyjna. Nasze podzespoły pasują do większość pojazdów szynowych, w tym lokomotyw, wagonów pasażerskich, ale i tramwajów oraz znaczącej części samochodów ciężarowych. Na co dzień z naszych amortyzatorów korzystają tysiące pojazdów w całej Polsce.

Growag amortyzatory

Specjalizacja i produkcja

Nasza specjalizacja to produkcja amortyzatorów w wariantach jednostronnego i dwustronnego działania. Sprawdzą się one w montażu na wózku pojazdu szynowego zarówno w pozycji pionowej, jak i w poziomej.

Projekt

Przede wszystkim jakość

Za jakością naszych amortyzatorów stoją nie tylko specjaliści i ich doświadczenie, ale i nowoczesna technologia. Stanowisko badawcze MSP 25 w połączeniu z układem sterowania LABOTRONIC 8800 sprawdzają każdą produkowaną i regenerowaną cześć wychodzącą z naszej fabryki.

Projekt

Certyfikujemy nasze produkty

Jako producent amortyzatorów, możemy pochwalić się systemem certyfikacji jakości podczas produkcji. Każdy amortyzator poddany jest komputerowemu badaniu siły tłumienia. Dane podlegają badaniu i ocenie pod kątem jakości. Archiwizujemy je i mamy wgląd w pochodzenie oraz proces produkcji produktów. Każdy amortyzator posiada swój unikalny, certyfikowany numer. To pozwala nam monitorować ich eksploatację, ulepszać i eliminować usterki, a w konsekwencji gwarantować jakość jego finalnych parametrów.

Serwis i regeneracja

Jako specjalistyczny producent certyfikowanych części wykonujemy także naprawy i regenerację wszystkich rodzajów amortyzatorów. By zaoszczędzić czas na naprawę, jako producent jesteśmy w stanie zapewnić szybka wymianę na nową cześć, wyprodukowaną  przez Growag. 

Projekt

Growag do usług

Growag to przede wszystkim przedsiębiorstwo produkcyjne. Jednak nasz profesjonalny park maszynowy oraz nowoczesna technologia, wsparte doświadczonymi specjalistami, dają nam ogromny potencjał i możliwość wykonywania także profesjonalnych usług. Dlatego równolegle wykonujemy następujące usługi:

Chromowanie

Malowanie proszkowe

Obróbka skrawaniem

Spawanie metodą MIG/MAG i TIG

Śrutowanie

Naprawa i regeneracja amortyzatorów

Automatyczne cięcie wykrojów